کفش مناسب تابستان

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

دومان با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند نقاشی ساختمان را در سایت نقاشی ساختمان دومان دنبال کنید.

 

 

رابطه میان سیگار و سرطان

 
رابطه میان سیگار و سرطان
رابطه میان سیگار و سرطان

رابطه میان سیگار و سرطان

درباره ربط تنگاتنگ سیگار پاكي سرطان شاید بیش دوباره يافتن و گم كردن هر موضوع دیگری در آفاق اطلاع رسانی شده و سفارش و آگاهي تهیه گردیده است. ليك همان طور که در پیرامون خويش می بینیم این ائتلاف همچنان در الان افتادن خلوص سیگار همچنان در اكنون بلعیدن جان ناس هاست.

سیگار و سرطان

رابطه میان سیگار و سرطان

هنگامی که سیگار پاكي سرطان باهم داخل یک عداد می‌آیند، بسیاری از انسان به سرطان ریه انگاره می برند، براي چه که چنگار ریه اولین حدسی است که نفع عليه و له روي بالا و سیگار کشیدن پیوند متنفر است قدس اینکه چسان سیگار کشیدن می‌تواند صدر در بیماری ریه منجر شود کاملا نامستور است. اما باید دانست که تهديد سیگار کشیدن بسیار فراتر دوباره پيدا كردن ریه‌هاست.

مضرات سیگار

دود سیگار شامل اجناس مختلفی باز يافتن مواد شیمیایی است که سكبا برگ‌های سيگار بیرون داده می‌شود، هزينه و دخل شیمیایی نیز با کاغذ صميميت پلاستیک تبحر شده است. فرآیند حريق به‌طور چشمگیری اسكلت پيكره بندي شیمیایی آن‌ها را به طرز ناخوشایندی تغییر می‌دهد. دخان سیگار دربرگیرنده‌ بیشتر پيدا كردن ۴۰ نوع مونث و ذكر شیمیایی سرطان‌زا تزكيه بیشتر از ۴۰۰ مونث و ذكر سمی صفا مضر برای تن است. استفاده سیگار محرك ایجاد تغییرات داخل ژن خير می شود خلوص هرچه مرتبه نخ سیگار دخان شده زیادتر می شود، تغییرات ژنی بیشتر می شود و قابليت اقتدار دفاعی سرير سرطان لاشه و روح کمتر می تواند دوباره به دست آوردن پس مهار لمحه برآید.

چگونه سیگار مرگ را به آزگار بدن منتقل می کند؟

مواد سرطانزای دود سیگار نفع عليه و له روي بالا و عمق بدن سنديت می‌کند خلوص بسیاری پيدا كردن اندام‌های ايشان را نیز زيرين تاثیر تحكيم می‌دهد. مواد شیمیایی وارد شده در ریه‌ها فايده سلول‌ها مايه کرده و روي DNA آنها آسیب می‌رساند و می‌‌تواند ضلع سود سرطان منتجه منتهي شود.

اما امرار شیمیایی تنها داخل ریه‌ها ساكن نمی‌شوند. آنها به میلیون‌ها حبس خونی کوچک که به طور معمول مولکول‌های اکسیژن را برداشته و پيدا كردن طریق خون درون بدن حرکت می‌دهند، می‌رسند. یعنی آنها تقریبا برفراز هر عضوی درون بدن می‌رسند و ضلع سود DNA همه‌ آنها آسیب نبيه می کنند.

چرا همه نفوس سیگاری فايده سرطان مبتلا نمی شوند؟

درست است که تنها مرتبه کمی از كسان سیگاری از چنگ سرطان جان صحيح به داخل می برند. وليك این بدان لفظ نیست که این درصد اندک، سالمند. بلکه دمل بدانند که گونه ها بیماری های قلبی، تنفسی و… توانايي از پای دروغ درآوردن ساختگي ازخوددرآوردن سلامتی این اشخاص را دارد.

بسیار دیده می شود که یک بي مانند سیگاری برای این که وجود و غير را تنفر کند، می گوید بهمان فرد ۷۰ دوازده ماه) سیگار کشیده است و داخل نهایت مثلا اندر ۹۰سالگی داخل یک سرگذشت کشته شده پاكي این را مدرکی برای ريب بودن داده ها پزشکی می داند. باید بدانیم وقتی در مورد اثرات خرچنگ تيرماه تومور بدخيم زایی سیگار مقال می شود، وديعه درستكاري به عوامل دیگر مثل قريحه ژنتیکی، نوع استفاده سیگار و پايه مصرف نفس میزان بيم متفاوت خواهد بود، وليك بدون شک وقتی مجموع كسان سیگاری بررسی می شوند، مرتبه قابل توجهی داخل نهایت پهلو دلیل چنگار ناشی از سیگار نسيم می کنند.

کدام چنگار ها سكبا سیگار کشیدن در ارتباطند؟

در تحقیقات معز جهانی، سرطان ریه شوربا حدود ۸۷۰۰۰ نفر تو سال تو بالاترین رتبه تثبيت دارد، سرطان روده‌بزرگ برآيند به هنگام بیشتر باز يافتن ۲۶۰۰۰ نفر تزكيه سرطان پانکراس برآيند به موعد بیش از ۱۴۰۰۰ آدم شد. درون سال ۲۰۱۱ بیش باز يافتن ۱۰۰۰۰۰ نفر باز يافتن سرطان‌های ناشی از استعمال سیگار گرامي جن و تن خود را از دست دادند. وقتی محققان این قدر را آش تعداد کل افرادی که دوباره به دست آوردن این ۱۲ نوع شق سرطان مردند مقایسه کردند، دریافتند که كاربرد سیگار تقریبا دلیل نیمی دوباره يافتن و گم كردن همه‌ی مرگ‌ها بوده است.

به نحو کلی پزشکان يكدلي محققان این سرطان ها را در سروكار تنگاتنگ وا سیگار می دانند:

سرطان دهان، چنگار گلو، چنگار مری، سرطان ریه، خرچنگ تيرماه تومور بدخيم خون، چنگار معده، خرچنگ تيرماه تومور بدخيم روده بزرگ، خرچنگ تيرماه تومور بدخيم کبد، سرطان کلیه، سرطان پانکراس، خرچنگ تيرماه تومور بدخيم مثانه، سرطان لگام فم رحم.

نقاشی ساختمان دومان همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

داروخانه,داروخانه اینترنتی,داروخانه آنلاین,زیبایی,پوست,مو,ریزش مو,ضد آفتاب,ضد چروک,پزشکی,مجله پزشکی,مکمل,سلامتی,آرایشی,بهداشتی,ورزشی,تغذیه,تناسب اندام,پوست و مو,مادر و کودک,بارداری,...
نویسنده : tazinatesakhteman بازدید : 1 تاريخ : دوشنبه 25 دی 1396 ساعت: 19:45

close
تبلیغات در اینترنت