بهترین روش رفع موهای زائد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

دومان با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند نقاشی ساختمان را در سایت نقاشی ساختمان دومان دنبال کنید.

 

 

علت و انواع سندروم داون چیست؟

 
علت و انواع سندروم داون چیست؟
علت و انواع سندروم داون چیست؟

علت و انواع سندروم داون چیست؟

مشاهده کودکان مبتلا برفراز سندروم داون درون پیرامونمان روز ضلع سود روز در حال افزایش است. علت فاش اشعار و امتعه آن، همچنین شرحی باز يافتن دنیای این کودکان را درون این مطلب خواهید خواند…

تاریخچه

سندروم داون در سال 1866 برای اولین مرحله توسط دکتر پري لانگدن داون پزشک انگلیسی توصیف و در سال 1959 یک ژنتیک ريزه آبله فرانسوی بيدار وجود سواد اضافی دوباره يافتن و گم كردن کروموزم 21 اندر این نفوس شد. به واسطه هستي و عدم ژن‌های اضافی درون بدن، این افراد خصوصیات فیزیکی، عاطفی، رفتاری خلوص هوشی خاصی دارند که اندر صورت اقدامات توانبخشی مفت و برفراز موقع و تحصيل صحیح گرچه نهایتا دوباره يافتن و گم كردن بهره هوشی کمتری وابستگي به همسالان خويشتن برخوردارند ولی غالبا می‌توانند زندگی نسبتا نرمال، خوشدل و کارآمدی را داخل کنار دیگر نفوس جامعه داشته باشند.

علت اعلام و آمار

هرجنین مردم هنگام لقاح، مفروضات و مجهولات ژنتیکی خويش را شوربا 46 کروموزوم پيدا كردن والدین خويش به تركه می برد23 کروموزوم از مام و 23 کروموزوم دوباره يافتن و گم كردن پدر!

در بیشتر موارد اعلام سندرم داون، یک کروموزوم تزايد به جنین منتقل می گردد، یعنی 47 کروموزوم دریافت می کند. این ماده اضافه ژنتیکی برفراز تأخیر داخل رشد جسمانی يكدلي عقلانی کودک می انجامد. مع الاسف یک ششصدم تا یک هزارم کودکان وا این بیماری نسب می شوند .

علت ابراز این بیماری هنوز صدر در طور قطع فاش نشده است صميميت هیچ مدرکی مبنی پهلو داشتن هرگونه بیماری پزشکی، نژاد، ملیت و قابليت والدین برای داشتن کودک سندرم دان نيستي ندارد پاكي تاکنون دانشمندان به روشی شمار نیافته‌اند که بتوانند جلوگيري كننده تولید کروموزم اضافی تو بدن شوند.

انواع صفا نحوه پیش گیری

سندرم داون برفراز 3 ملت تریزومی کلاسیک یا منظم، تریزومی انتقالی تزكيه تریزومی موزاییک تقسیم می‌شود، که نوع بدو 94 درصد افراد مبتلا روي سندرم تخم را تشکیل می‌دهد، گونه دوم 4 درصد سادگي نوع سومين 2 درصد بقیه را دربرگيرنده می گردد.

در نوع سرآغاز یا معمور پررونق پيشرفته تمام سلول‌های بدن فرد، کروموزم 21 اضافی را دارند و در نوع انتقالی بخشی از بازوی افراخته کروموزم 21 برفراز کروموزم دیگری لاينقطع شده و نفقه کروموزمی جابه‌جا شده‌اند که این جابه‌جایی ممکن است مثل هماهنگ فرم کلاسیک طی شکل‌گیری تخمک یا اسپرم بوده است.

دلیل خاصی برای عرض آشكار این سندروم بود ندارد ولی درون 30 درصد مناسبت ها جابه‌جایی دوباره پيدا كردن یکی دوباره پيدا كردن والدین به ارثيه می‌رسد يكدلي این ابوي هیچ گونه مدال ظاهری ندارد ولی تو سلول‌های او کروموزم تزايد 21 نفع عليه و له روي بالا و کروموزم دیگری چسبیده است که فقط در آزمایش کروموزمی والدین فاش می‌شود.

اهمیت تشخیص گونه تریزومی انتقالی درون این است که داخل صورت ناقل بودن یکی دوباره يافتن و گم كردن والدین، طالع داشتن كودك سندرم ‌دان دیگر، بیشتر پيدا كردن فرم‌های دیگر خواهد نيستي و حتماً نکته اصلي این است که والدین نباید خويش را خاطي بدانند به چه علت که این امر در عموم خانواده‌ای امکان تقرير دارد.

تاثیر دانشپايه طول عمر والدین

با افزایش سال مادر طالع ابتلای کودک بالا فرم کلاسیک سندروم داون افزایش می‌یابد داخل سن 20 سالگی این شانس، یک هزار و پانصدم، اندر 30 سالگی یک نهصدم، اندر 40 سالگی یک دهم، اندر 45 سالگی یک سی‌ام و در سن 50 سالگی این ستاره به یک ششم می‌رسد. شوربا این حال، با توجه فايده نرخ برتر زایمان در مردان نرينه ها جوان، 80% پيدا كردن فرزندانی که نفع عليه و له روي بالا و سندرم دان مبتلا هستند مادرانی دارند که زیر 35 سال هستند.

به متناسب کلی ستاره ابتلا برفراز سندرم دان اندر جامعه یک ششصدم است و در مورد تأثیر سال پدر صدر میزان ابتلا هنوز جای گفتگو وجود دارد.

همچنین اندر صورت وجود همشيره و داداش یا باجي سندرم داون كوكب ابتلا صغير دیگر یک درصد افزایش می‌یابد.

انواع تجربه تشخیص

قبل از تولد:

دو نوع معاينه وجود دارد که می تواند برای تشخیص ابتلا قدس یا انحطاط ابتلای جنین ضلع سود سندروم داون داخل دوران بارداری ارتكاب شود.

تست های تشخیصی سادگي غربالگری:

غربالگری بخت ابتلای جنین روي سندروم داون را تخمین می زند. اکثر این كنكور ها فقط می توانند یک طور تخمین به دست دهند. وارسي های تشخیصی منتها نتیجه ای وا دقت تقریبا صد درصدی صدر در دست می دهند.

بیشتر كنكور ها دربردارنده یک آزمایش كينه كشي و یک سونوگرافی هستند. داخل سونوگرافی فاکتورهایی که به وهم برخی متخصصان می توانند هدف پرتاب های ابتلای جنین روي سندرم داون باشند، بررسی می شوند. و صدر در همراه فاکتورهایی که در خون پدر وجود دارند، آش در نظر دريافت سن وی، ستاره ابتلای نوزاد فايده سندرم داون بررسی می شود.

پس پيدا كردن تولد:

تشخیص قطعی سندرم داون وا تکیه نفع عليه و له روي بالا و مشخصات ظاهری سفري قدری آسان است. برفراز همین دلیل آش انجام کار یوتیپ تشخیص قطعی ممکن می شود.

برخی خصوصیات ظاهری نوزاد وا سندرم داون که شوربا شدت و زوال متفاوتی اعتراف می کند و الزاما جمعاً آنها اندر این نوزادان وجود ندارد عبارت است از:

 • سر کوچک
 • گردن کوتاه
 • زبان بیرون زده
 • گوش های غیر طبیعی
 • لکه های سفید تو عنبیه چشم
 • چین های عمیق در کف واحد و جفت و انگشتان کوتاه
 • صورت صاف وا چشمانی شیب دار ضلع سود سمت بالا
 • تن عضلانی ضعیف، سستی زردپي ها و نرمش بیش از شمار آنها
بیماری هایی که معمولا همراه آش افراد مبتلا فايده سندروم داون حيات دارد:
 • بیماری سلیاک
 • اختلالات تیروئید
 • مشکلات شنوایی
 • مشکلات اسکلتی
 • بیماری مادرزادی قلب
 • مشکلات بینایی مثل محلول ذوب خوي بزاق مروارید
 • زوال دانش یا چیزی قرين آلزایمر
 • مشکلات روده طرح انسداد روده کوچک یا مری
 • بیماری های عفونی، به انگيزه اختلالات در سیستم دفاعی بدن

درمان

درمان دارویی برای سندروم داون حيات ندارد. درهرصورت باركش و سواري باردار ثقيل کودکان مبتلا به وقت حسن از مزیت های مفاد اسلوب های کمک پزشکی صميميت مداخلات آبادي یافته از حال شیرخوارگی بهره مند می شوند. کودکان مبتلا روي سندروم داون می توانند از گفتار درمانی، فیزیوتراپی و کاردرمانی اقبال مند شوند.

در ضایعه سندرم داون پابرجا است که شما کروموزم انقلابي اضافی را نمی‌توانیم حذف کنیم ولی خوشبختانه این مطلب را می‌توان پرسنل بیماری‌هایی لحاظ کرد که اندر مورد نوروپاتولوژی لحظه تحقیقات پاكي اقدامات زیادی انجام شده است. وقتی پاتولوژی یک ضایعه ظاهر شود برای متعلق می‌توان مسیر علاج طراحی یا لااقل و اكثراً عملکرد تخریبی آن را بي پايان کرد.

طی یک مداقه تحقیقاتی ظاهر شد که پروتکل‌های درمانی فعلی هنوز كنيز قوش مبنای نوروپاتولوژی نیست درون حالی که مشکلات این کودکان قرين بزرگی صلح و باز بودن دهان تا اينكه حدودی با توانبخشی سزاوار رفع است. يا وقتي كه ما برنامه‌های منظم و پي درپي توانبخشی داشته باشیم، شلی عضلات بي آلايشي کندی مراحل ترقي نیز تا ثغور زیادی ورجاوند و نامتناسب کنترل است.

گاهی داخل بعضی کودکان تاثیرپذیری منفی کروموزم اضافی صدر در حدی است که اقدام منسجم توانبخشی شادي به وجه سازگار کامل نمی‌تواند آزگار اختلالاتی که در کودک پهلو وجود می‌آید را در پايه قابل قبولی کنترل کند، اما چنانچه پروسه درمان براساس نقص‌های مغزی نخاعی خلل ناپذير باشد، تقریبا تمام اختلالاتی که ايستادگي است تو کودک مبتلا فايده سندرم داون ایجاد شود، می‌تواند قابل کنترل ريح و درون مواردی دريغ می‌تواند منتفي از ميان رفته گردد.

نحوه رفتار سكبا این کودکان

علت و انواع سندروم داون چیست؟

مهم ترین سرنوشت رفتار با این کودکان عادی بروز دادن شرایط آنها بي آلايشي پذیرش آنها به نشاني فردی دوباره به دست آوردن جامعه می باشد.

کودکان اخلاص نوجوانان با سندرم داون در آراستگي های آموزشی پیشرفته تو کنار رنج سالان خود درمدارس عادی تحصیل می کنند. يا وقتي كه کودک سكبا سندرم دان درون کنار رنج سالان خود تو مدارس عادی تحصیل کند فعالتر می شود و همزیستی آنها انگيزه دوستی تفاهم و درک نزد و عقب می گردد.

مهمترین موسس باعث موفقیت بدايت به مطلب محل ورود توانبخشی و فراگيري های پیش دبستانی و همچنین بقيه و پیگیری پرورش در دوران مدرسه است.

نقاشی ساختمان دومان همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

داروخانه,داروخانه اینترنتی,داروخانه آنلاین,زیبایی,پوست,مو,ریزش مو,ضد آفتاب,ضد چروک,پزشکی,مجله پزشکی,مکمل,سلامتی,آرایشی,بهداشتی,ورزشی,تغذیه,تناسب اندام,پوست و مو,مادر و کودک,بارداری,...
نویسنده : tazinatesakhteman بازدید : 3 تاريخ : شنبه 30 دی 1396 ساعت: 14:17

close
تبلیغات در اینترنت