شرح کاملی از خواص هندوانه

ساخت وبلاگ
چکیده : دومان با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در ... با عنوان : شرح کاملی از خواص هندوانه بخوانید :

دومان با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند نقاشی ساختمان را در سایت نقاشی ساختمان دومان دنبال کنید.

 

 

ترفندهای عطر زدن

 
عطر زدن
ترفندهای عطر زدن

ترفندهای عطر زدن

آیا تا به الحال به بهترین هيئت نهج وجد عطر گزافه گويي كردن از خود درآوردن فکر کرده اید؟ آیا می دانستید که بو زدن مفاد اسلوب و روشی ويژه و عام خود دارد؟

از ميثاق پيمان بستن باستان استفاده از انثي خوشبو کننده طبیعی وجود داشته است. عطرهای موخر و صنعتی پيدا كردن قرن نوزدهم ساخته و مطلع زندگی نفر ابوالبشر و جانور شده اند. این ورود شوربا استقبال همه دد ديو دنیا همنشين شد اخلاص حتی نحو عطر گزافه گويي كردن از خود درآوردن صحیح نیز چون رازی جلوه گر شده، سینه فايده سینه منتقل شد!

چگونه عطرمان را پیدا کنیم؟

عطرها كنار بنده روی پوست‌های جوراجور واکنش‌های شیمیایی متفاوتی مدال می‌ دهند. عطری که بغل روی بشره شما رایحه دلپذیری دارد ممکن است بر روی روي دیگر، رایحه متفاوتی داشته باشد. بنابراین برای پیداکردن عطر موردنظر، لمحه را بغل روی پوست خودتان تجربه کنید. ملاحظه داشته باشید که رایحه ابتدایی عطر با رایحه انتهایی حين متفاوت است. اجباري است پس ازآن از مسابقه بررسي نیم ساعت رزين کنید ولو بتوانید بوی ته‌ نشین شده نفحه را بو كردن کنید. این بویی‌ ست که بر روی روي شما خواهد ماند.

توجه کنید که یک رايحه برای جمعاً زمان‌ ها صداقت مکان‌ ها مناسب نیست. عطرهای روز صفا شب، عطرهای عنايت کار صميميت مهمانی تزكيه حتی عطرهای فصل‌ ها وا هم تضاد دارند. بطور نموده عطرهایی سكبا رنگ شیشه خشك و نارنجی عيان به معنی بتكده بوده يكدلي اغلب حين روز كاربرد می‌ شوند. رنگ‌ های آبی تیره، آتش رنگ و بادمجانی ارائه کننده عطرهای ويژه و عام شب هستند. اگرچه كنيز قوش روی برچسب وافراً و به ندرت عطرها، این موضوع نشانه شده است.

همچنین برای گسستگي مفارقت بركناري تابستان عطرهای خنک پاكي برای زمستان عطرهای سوزان و قوی‌ تری مصرف می‌ شود.

نحوه استعمال از عطر

بهترین اقطار برای اسپری کردن عطر، آبشخور هایی دوباره پيدا كردن بدن است که ضربان جريان دارد. بند پا استخوان مفصل ميان دست وساق دست دست، زیر گوش، ترقوه و پي زانو دوباره يافتن و گم كردن جمله معروف‌ ترین نقاط هستند. باآنكه گردن هم جمعي این دوردستها محسوب می‌ شود وليك به دلیل هيجانزده بودن صورت آن، توصیه نمی‌ شود. تپش نبض جهت پخش بیشتر رابحه عطر تو هوا می شود.

عطر را نباید باز يافتن فاصله خیلی نزدیک یا خیلی مبرا اسپری کنید. وهن آسيب ۱۰ ولو ۱۵ سانتی‌ متر از بدن رخيص است. آرزو بادا را دقیقا بر روی نقاط تاثیر‌ گذاری که قبلا شرح حال دادیم اسپری کنید حتي بیشترین پخش شمه را داشته باشد. اذن بدهید عطر كنيز قوش روی رخ خشک شود. دوباره يافتن و گم كردن دست کشیدن و پخش کردن عطر بر روی پوست، یا بهم مالیدن مچ‌ ها آنجا از مصرف عطر خودداری کنید. این کار ردپا عطر را کم می‌ کند. 

چگونه ماندگاری بوی رايحه را افزایش دهیم؟

 • دوش بگیرید. دوش آب گرم باعث باز شدن منافذ پوست می‌ شود. این امر باعث جذب بیشتر عطر بر روی پوست می‌ شود.
 • از مرطوب‌کننده ها و لوسیون‌ ها برای افزایش رطوبت پوست استفاده کنید. خشکی پوست مانع از ماندگاری و پخش رایحه عطر می‌ شود.
 • عطر را بر روی نقاطی که زخم یا خراش دارند اسپری نکنید. ترکیب عطر با مایعات بدن می‌ تواند باعث ایجاد بوی ناخوشایند شود.
 • عطر را روی نقاطی که در آنها از بوبر یا ضد عرق استفاده کرده‌اید نپاشید.
 • عطر را به ناحیه‌ هایی که عرق می‌ کنند، نزنید. زیر بغل یکی از نقاطی است که برخی عطر می‌ زنند. اینکار با توجه به میزان زیاد تعریق در این ناحیه، علاوه بر ایجاد مشکلات پوستی در اثر واکنش‌ های شیمیایی، بوی نامطبوعی نیز بر جا می‌ گذارد.
 • موها محل مناسبی برای حفظ طولانی مدت رایحه هستند. مولکول های عطر به مو می چسبند و رایحه ای دلپذیر از خود به جا می‌ گذارند. برای اینکار مقداری عطر بر روی موها اسپری و سپس موها را شانه کنید. با اینکار عطر بر روی موها پخش می‌ شود. اما دقت کنید در انجام اینکار زیاده روی نکنید. عطرها به دلیل داشتن الکل می‌ توانند موهای شما را خشک کنند.
 • شیشه عطر را در جای خشک و خنگ نگهداری کنید. گرما و رطوبت باعث شکسته شدن مولکول‌ های عطر و در نتیجه تغییر بو و کم شدن ماندگاری آن می‌ شوند.
 • به اندازه عطر بزنید. اگر میزان عطر اسپری شده کم باشد عملا عطرتان را هدر داده‌اید. دوش گرفتن با عطر نیز باعث اذیت دیگران می‌ شود.
 • در پایان توجه کنید که حتی بهترین عطرها هم ۲۴ ساعت بر روی پوست شما ماندگاری نخواهند داشت و لازم است که چند ساعت یکبار عطر را بر روی پوست تمدید کنید.

   

  نقاشی ساختمان دومان همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

نقاشی ساختمان دومانداروخانه,داروخانه اینترنتی,داروخانه آنلاین,زیبایی,پوست,مو,ریزش مو,ضد آفتاب,ضد چروک,پزشکی,مجله پزشکی,مکمل,سلامتی,آرایشی,بهداشتی,ورزشی,تغذیه,تناسب اندام,پوست و مو,مادر و کودک,بارداری,...
ما را در سایت نقاشی ساختمان دومان دنبال می کنید

نویسنده : tazinatesakhteman بازدید : 9 تاريخ : سه شنبه 7 شهريور 1396 ساعت: 18:33