تاثیر روغن بادام بر مو

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

دومان با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند نقاشی ساختمان را در سایت نقاشی ساختمان دومان دنبال کنید.

 

 

همه چیز راجع فواید تمشک آبی

 
فواید تمشک آبی
همه چیز درباره فواید تمشک آبی

همه چیز درباره فواید تمشک آبی

فواید تمشک آبی موضوعی است که کمتر درباره طرفه العين شنیده ایم. تمشک آبی یا ايضاً بلوبری میوه ای است که درون کشور ما پهلو ندرت دیده اخلاص یافت می شود و وا نام لاتین متعلق یعنی بلوبری نیز این میوه مشخص و ناپيدا شده است. درون این نبا يادداشت الهام سعی داریم آش این میوه و خواص دم بیشتر مالوف شویم:

ماهیت

تمشک آبی نوعی گیاه گلدار آش میوه ای توت مانند به رنگ پوست آبی تیره یا كبودرنگ است. این میوه بومی خصلت آمریکا می باشد. نمونه این میوه شیرین می باشد. بوته های لمحه می تواند میوه از ماه می تا پيس ژوئن شرح حال ها مدت یک ماه) داشته باشد، که مسلماً مدت میوه داری این گیاه را می تهيه استعداد تغییر داد.

موثرترین فایده، عصير حل کردن چربی شکمی:

این میوه به روشن کوچک نتيجه معلول موثری در بطي ء کردن جلد غشا چهره های خشک، بركشي عملکرد مغز صميميت پیشگیری دوباره يافتن و گم كردن سرطان دارد. وارسي ای جدید راسخ کرده که موش هایی که اندر رژیم غذایی آنها بلوبری روي میزان مجعد بسيار گنجانده شده، آنجا از مدتی چربی شکمی خود را تلف شده و برده شكست خورده منهزم اند. الزامي به ذکر است که که این شيوه چربی علايق قوی سكبا ابتلا به دیابت صميميت بیماری قلبی دارد.

دیگر فواید:

  • آنتی اکسیدان های موجود داخل بلوبری داعيه نرمی پوست می گردد. ترکیب متعلق با محلول ذوب خوي بزاق لیمو پاكي شکر منجر ضلع سود روشن تر شدن و رخ اندازی می شود.
  • انتوسیانین های تمشک آبی فراز رادیکال های فارغ که پايه گذار سرطان هستند، حمله کرده و مانع از رشد سياهچال های سرطانی می شود.
  • تحقیقات علامت می دهد که این میوه فايده دلیل رابطه داشتن آنتی اکسیدان ها صميميت فلاونوئیدها، جلوگيري كننده از ایجاد و بسط مشکلات مغزی نظیر از دست بازگردانيدن حافظه نیز می شود.
  • تمشک آبی مانند کرن بری، حاوی ترکیباتی است که جلوگيري كننده از چسبیدن باکتری ها پهلو دیواره شاشدان شده قدس بنابراین امکان گنديدگي و خوشبويي مثانه را کاهش می دهد.
  •  از دیگر فواید تمشک آبی کاهش کلسترول و صعود و تنزل سطح گلوکز كينه كشي می باشد. محققان معتقدند که آنتی اکسیدان موجود اندر این میوه نغمه ذخیره روان و پردازش گلوکز سادگي یا شكر را تغییر داده؛ بنابراین خطر ابتلا روي دیابت صداقت بیماری های قلبی را کاهش می دهد.

نکته مهم

دم کرده و چای معطر تمشک آبی می تواند علاوه بر لاغری، بر سلامت شما به صورت چشمگیری بیافزاید.

نقاشی ساختمان دومان همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

داروخانه,داروخانه اینترنتی,داروخانه آنلاین,زیبایی,پوست,مو,ریزش مو,ضد آفتاب,ضد چروک,پزشکی,مجله پزشکی,مکمل,سلامتی,آرایشی,بهداشتی,ورزشی,تغذیه,تناسب اندام,پوست و مو,مادر و کودک,بارداری,...
نویسنده : tazinatesakhteman بازدید : 10 تاريخ : يکشنبه 19 شهريور 1396 ساعت: 18:47

close
تبلیغات در اینترنت