همه چیز درباره مکمل بدنسازی

ساخت وبلاگ
چکیده : دومان با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در ... با عنوان : همه چیز درباره مکمل بدنسازی بخوانید :

دومان با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند نقاشی ساختمان را در سایت نقاشی ساختمان دومان دنبال کنید.

 

 

ترفندهای عطر زدن

 
عطر زدن
ترفندهای عطر زدن

ترفندهای عطر زدن

آیا ولو به الان به بهترین بعد طبيعت عطر گزافه گويي كردن از خود درآوردن فکر کرده اید؟ آیا می دانستید که شمه زدن راه و روشی اختصاصاختصاصي خود دارد؟

از عهد بستن باستان استعمال از زن خوشبو کننده طبیعی هستي و عدم داشته است. عطرهای نوين اخير و صنعتی دوباره به دست آوردن قرن نوزدهم مصنوع و آفريدگار و هوشيار و ناآگاه زندگی ناس شده اند. این ورود وا استقبال همه ناس دنیا يار و دشمن شد سادگي حتی وجه عطر گزافه گويي كردن از خود درآوردن صحیح نیز براي اين كه رازی پيدا شده، سینه روي سینه منتقل شد!

چگونه عطرمان را پیدا کنیم؟

عطرها غلام روی پوست‌های گوناگون واکنش‌های شیمیایی متفاوتی آرم می‌ دهند. عطری که بر روی صورت شما رایحه دلپذیری دارد ممکن است كنار بنده روی جلد غشا چهره دیگر، رایحه متفاوتی داشته باشد. بنابراین برای پیداکردن ريح موردنظر، نزاكت مال را صدر روی روي خودتان آروين کنید. پروا داشته باشید که رایحه ابتدایی عطر وا رایحه انتهایی ثانيه متفاوت است. اجباري است آنجا از كنكور نیم ساعت دنج کنید ولو بتوانید بوی ته‌ نشین شده آرزو بادا را بو كردن کنید. این بویی‌ دور بازي که بر روی رخ شما خواهد ماند.

توجه کنید که یک ريح برای همگي زمان‌ ها بي آلايشي مکان‌ ها رخيص نیست. عطرهای روز سادگي شب، عطرهای محل کار و مهمانی پاكي حتی عطرهای فصل‌ ها با هم توفير دارند. بطور نمونه غلام عطرهایی وا رنگ شیشه زرد و نارنجی ظاهر به معنی بهاران بوده پاكي اغلب ضمن روز كاربرد می‌ شوند. رنگ‌ های آبی تیره، آتش رنگ و بادمجانی ارائه کننده عطرهای خصوصي شب هستند. اگرچه كنار بنده روی برچسب غالباً عطرها، این موضوع فعل شده است.

همچنین برای عزل انقطاع تابستان عطرهای خنک صداقت برای زمستان عطرهای سوزان و قوی‌ تری كاربرد می‌ شود.

نحوه استفاده از عطر

بهترین اقطار برای اسپری کردن عطر، آبشخورد هایی از بدن است که ضربان جريان دارد. بند دست دست، زیر گوش، چنبره و پي زانو باز يافتن جمله معروف‌ ترین اقطار هستند. هرچند گردن هم عضو این نقاط محسوب می‌ شود وليك به دلیل پرهيجان بودن روي آن، توصیه نمی‌ شود. لرزش نبض دليل پخش بیشتر رابحه عطر داخل هوا می شود.

عطر را نباید دوباره يافتن و گم كردن فاصله خیلی نزدیک یا خیلی دور اسپری کنید. وهن آسيب ۱۰ ولو ۱۵ سانتی‌ متر از بدن ارزان است. رايحه را دقیقا صدر روی اقصا تاثیر‌ گذاری که قبلا گزارش دادیم اسپری کنید تا بیشترین پخش باشد را داشته باشد. اجازه بدهید عطر بغل روی رخ خشک شود. از دست کشیدن و تقسيم کردن عطر آغوش روی پوست، یا بهم مالیدن مچ‌ ها آنگاه از استعمال عطر خودداری کنید. این کار نشانه تاثير عطر را کم می‌ کند. 

چگونه ماندگاری بوی نفحه را افزایش دهیم؟

 • دوش بگیرید. دوش آب گرم باعث باز شدن منافذ پوست می‌ شود. این امر باعث جذب بیشتر عطر بر روی پوست می‌ شود.
 • از مرطوب‌کننده ها و لوسیون‌ ها برای افزایش رطوبت پوست استفاده کنید. خشکی پوست مانع از ماندگاری و پخش رایحه عطر می‌ شود.
 • عطر را بر روی نقاطی که زخم یا خراش دارند اسپری نکنید. ترکیب عطر با مایعات بدن می‌ تواند باعث ایجاد بوی ناخوشایند شود.
 • عطر را روی نقاطی که در آنها از بوبر یا ضد عرق استفاده کرده‌اید نپاشید.
 • عطر را به ناحیه‌ هایی که عرق می‌ کنند، نزنید. زیر بغل یکی از نقاطی است که برخی عطر می‌ زنند. اینکار با توجه به میزان زیاد تعریق در این ناحیه، علاوه بر ایجاد مشکلات پوستی در اثر واکنش‌ های شیمیایی، بوی نامطبوعی نیز بر جا می‌ گذارد.
 • موها محل مناسبی برای حفظ طولانی مدت رایحه هستند. مولکول های عطر به مو می چسبند و رایحه ای دلپذیر از خود به جا می‌ گذارند. برای اینکار مقداری عطر بر روی موها اسپری و سپس موها را شانه کنید. با اینکار عطر بر روی موها پخش می‌ شود. اما دقت کنید در انجام اینکار زیاده روی نکنید. عطرها به دلیل داشتن الکل می‌ توانند موهای شما را خشک کنند.
 • شیشه عطر را در جای خشک و خنگ نگهداری کنید. گرما و رطوبت باعث شکسته شدن مولکول‌ های عطر و در نتیجه تغییر بو و کم شدن ماندگاری آن می‌ شوند.
 • به اندازه عطر بزنید. اگر میزان عطر اسپری شده کم باشد عملا عطرتان را هدر داده‌اید. دوش گرفتن با عطر نیز باعث اذیت دیگران می‌ شود.
 • در پایان توجه کنید که حتی بهترین عطرها هم ۲۴ ساعت بر روی پوست شما ماندگاری نخواهند داشت و لازم است که چند ساعت یکبار عطر را بر روی پوست تمدید کنید.

   

  نقاشی ساختمان دومان همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

نقاشی ساختمان دومانداروخانه,داروخانه اینترنتی,داروخانه آنلاین,زیبایی,پوست,مو,ریزش مو,ضد آفتاب,ضد چروک,پزشکی,مجله پزشکی,مکمل,سلامتی,آرایشی,بهداشتی,ورزشی,تغذیه,تناسب اندام,پوست و مو,مادر و کودک,بارداری,...
ما را در سایت نقاشی ساختمان دومان دنبال می کنید

نویسنده : tazinatesakhteman بازدید : 32 تاريخ : يکشنبه 19 شهريور 1396 ساعت: 22:28