نحوه درست کردن شیر خشک | بلاگ

نحوه درست کردن شیر خشک

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

دومان با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند نقاشی ساختمان را در سایت نقاشی ساختمان دومان دنبال کنید.

 

چه عینک آفتابی بخریم؟

 
چه عینک آفتابی بخریم؟
چه عینک آفتابی بخریم؟

چه عینک آفتابی بخریم؟

شاید بتوان بدون گزافه گفت که کرم ضد خورشيد و عینک آفتابی تاخت رکن واقعي اساسي روزمره هستند. من واو در طولاني روزهای سال، ها و خير تنها تابستان باید باز يافتن این دو ثمر بهره ببرید. روي عبارت دیگر باید خودتان را به كاربرد از این تاخت محصول عادت دهید تا بشره سالمتری داشته باشید.

اهمیت استفاده:

احتمال آسیب چشم تو برابر نور اثر ماورای كبود وجود دارد. پس باید به مصرف از عینک آفتابی عادت کنید پاكي بدانید که وسیله ای ضروری برای محافظت از چشمان شما درون برابر آسیب های تابش خورشید است. برای تفويض اجازه تصرف عینک آفتابی رخيص باید چند فاکتور عمده و اساسی را اندر نظر گرفت که درون این مطلب به دم ها خواهیم پرداخت.

  • عینکی آزادي کنید که نفع عليه و له روي بالا و طور کامل جلوی نور اثر ماورا كبود را بگیرد:

شیشه عینک ولو 99 درصد صداقت یا 100 درصد جلوی عبور اشعه ماورای بنفشه گون نوع A وB  را باید نژند و حراست 400 UV داشته باشد، یعنی اینکه این عینک جلوی عبور سو های هرم پرتو خورشید تا اينكه 400 نانومتر را می گیرد و آرم می دهد کوچک ترین ضيا ماورای بنفش رنج به ديد نمی رسد.

  • به چرده شیشه ملاحظه کنید:

رنگ شیشه عینک آفتابی نشان مهمی تو تشخیص رنگ پوست ها دارد. شیشه های سرخ فام یا خشك رنگ جلوگيري كننده از تشخیص صحیح رنگ ها می شود ولی شیشه های دودی، سیز اخلاص قهوه ای موجب می شوند که تو تشخیص رنگ ها پابند مشکل نشوید. الزامي به ذکر است که این عینک خير برای رانندگی نازل و گران ترند.

  • هرچه مسن تر و كهتر تر، بهتر!

عینکی که دارای چارچوب بزرگ نمدار آبداده باشد، بهتر دوباره به دست آوردن چشم ها نگاهداري می کند. زیرا جلوی درخشش هایی را که از حواشي عینک به چشم می رسند، بیشتر می گیرد.

بهتر است كادر عینک دوباره پيدا كردن دو مردك يارو کمی دیواره داشته باشد؛ شیشه های بزرگ برا سطح بیشتری پيدا كردن پوست اطراف چشم را اندر برمی گیرند. لذا عینک آفتابی که ولو روی گونه ها را می پوشاند قدرت و مناسبی است.

  • اهمیت كادر مناسب:

قاب عینک آفتابی باید نفع عليه و له روي بالا و راحتی روی ديد ها بي آلايشي بینی تحكيم بگیرد صفا هیچ گونه سایشی روی جلد غشا چهره ایجاد نکند.

  • کیفیت شیشه:

برای آزمایش کیفیت عینک آفتابی، باید آن زمان از زدن ثانيه به چشم، روی یک نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه یا برايي عمودی تمرکز کنید. آنك سر خويشتن را صدر در عقب و پايين طرف ببرید تا چشمان شما داخل همه پدر شیشه عینک حرکت کنند. اگر آنوقت از این کار هر گونه حرکتی اندر خط عمودی دیده شد، نشان می دهد که این عینک کیفیت نازل و گران را ندارد سادگي باید عینک دیگری را آزادي کنید.

  • همه سنین:

چه عینک آفتابی بخریم؟

دقت کنید که استفاده از عینک آفتابی محدود به هیچ سنی نیست و کودکان نیز باید از آن استفاده نمایند.

  • مراکز معتبر:

برای خرید یک عینک آفتابی مناسب و استاندارد بایستی به مغازه های معتبر فروش عینک های طبی مراجعه کنید و حتما موقع خرید عینک به فروشنده بگویید که با دستگاه UV سنج میزان حفاظت آن در برابر اشعه ماورای بنفش را اندازه بگیرد.

نقاشی ساختمان دومان همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

داروخانه,داروخانه اینترنتی,داروخانه آنلاین,زیبایی,پوست,مو,ریزش مو,ضد آفتاب,ضد چروک,پزشکی,مجله پزشکی,مکمل,سلامتی,آرایشی,بهداشتی,ورزشی,تغذیه,تناسب اندام,پوست و مو,مادر و کودک,بارداری,...
نویسنده : tazinatesakhteman بازدید : 0 تاريخ : سه شنبه 14 آذر 1396 ساعت: 15:30