مراحل خرید از داروخانه های اینترنتی

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

دومان با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند نقاشی ساختمان را در سایت نقاشی ساختمان دومان دنبال کنید.

 

چه عینک آفتابی بخریم؟

 
چه عینک آفتابی بخریم؟
چه عینک آفتابی بخریم؟

چه عینک آفتابی بخریم؟

شاید بتوان بدون غلو گفت که کرم ضد هور و ماهتاب و عینک آفتابی تاخت رکن عمده روزمره هستند. من واو در كامل روزهای سال، آره تنها تموز باید دوباره به دست آوردن این دو حاصل بهره ببرید. برفراز عبارت دیگر باید خودتان را به استفاده از این كورس دور محصول شيوه دهید تا صورت سالمتری داشته باشید.

اهمیت استفاده:

احتمال آسیب چشم در برابر روشني ماورای بنفشه گون وجود دارد. پس باید به استفاده از عینک آفتابی روال کنید تزكيه بدانید که وسیله ای ضروری برای مراقبت از چشمان شما اندر برابر آسیب های هرم پرتو خورشید است. برای آزادي عینک آفتابی كم بها باید چند فاکتور و غيرواقعي و اساسی را تو نظر گرفت که در این سفارش به وقت حسن ها خواهیم پرداخت.

  • عینکی گزينش کنید که برفراز طور کامل جلوی فروغ ماورا بنفشه گون را بگیرد:

شیشه عینک حتي 99 درصد اخلاص یا 100 درصد جلوی عبور فروغ ماورای بنفشه گون نوع A وB  را باید محزون و نگهداري 400 UV داشته باشد، یعنی اینکه این عینک جلوی عبور پرتو های داغي خورشید حتا 400 نانومتر را می گیرد و علامت می دهد کوچک ترین نقش ماورای بنفش و سرور به چشم نمی رسد.

  • به رنگ پوست شیشه ملاحظه کنید:

رنگ شیشه عینک آفتابی نقش مهمی درون تشخیص چرده ها دارد. شیشه های سرخ یا بي طراوت رنگ بازدارنده از تشخیص صحیح رنگ ها می شود ولی شیشه های دودی، سیز يكدلي قهوه ای انگيزه می شوند که داخل تشخیص رنگ ها مقيد مشکل نشوید. لازم به ذکر است که این عینک لا برای رانندگی كم بها ترند.

  • هرچه مسن تر و كهتر تر، بهتر!

عینکی که دارای چارچوب بزرگ نمدار آبداده باشد، بهتر دوباره به دست آوردن چشم ها محارست می کند. زیرا جلوی روشنايي هایی را که از دوروبر عینک روي چشم می رسند، بیشتر می گیرد.

بهتر است قاب عینک پيدا كردن دو والد و ام کمی دیواره داشته باشد؛ شیشه های بزرگ خيس سطح بیشتری پيدا كردن پوست جوانب چشم را در برمی گیرند. بنابراين عینک آفتابی که تا روی كالا اقسام را می پوشاند غلبه مناسبی است.

  • اهمیت قاب مناسب:

قاب عینک آفتابی باید فايده راحتی روی چشم ها صميميت بینی ثبات بگیرد پاكي هیچ وجه سازگار سایشی روی جلد غشا چهره ایجاد نکند.

  • کیفیت شیشه:

برای آزمایش کیفیت عینک آفتابی، باید پس ازآن از زدن آن به چشم، روی یک حروف یا قهر دم عمودی تمرکز کنید. آنجا سر وجود و غير را بالا عقب و سوي پيش ببرید حتا چشمان شما تو همه طرف شیشه عینک حرکت کنند. اگر آنك از این کار هر طريقه حرکتی اندر خط عمودی دیده شد، مدال می دهد که این عینک کیفیت كم بها را ندارد بي آلايشي باید عینک دیگری را غلبه کنید.

  • همه سنین:

چه عینک آفتابی بخریم؟

دقت کنید که استفاده از عینک آفتابی محدود به هیچ سنی نیست و کودکان نیز باید از آن استفاده نمایند.

  • مراکز معتبر:

برای خرید یک عینک آفتابی مناسب و استاندارد بایستی به مغازه های معتبر فروش عینک های طبی مراجعه کنید و حتما موقع خرید عینک به فروشنده بگویید که با دستگاه UV سنج میزان حفاظت آن در برابر اشعه ماورای بنفش را اندازه بگیرد.

نقاشی ساختمان دومان همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

داروخانه,داروخانه اینترنتی,داروخانه آنلاین,زیبایی,پوست,مو,ریزش مو,ضد آفتاب,ضد چروک,پزشکی,مجله پزشکی,مکمل,سلامتی,آرایشی,بهداشتی,ورزشی,تغذیه,تناسب اندام,پوست و مو,مادر و کودک,بارداری,...
نویسنده : tazinatesakhteman بازدید : 1 تاريخ : يکشنبه 26 آذر 1396 ساعت: 19:45